shopify traffic stats
Türkiye’nin en iyi haber sitesi | İnternet Ödülleri

Türkiye’nin en iyi haber sitesi

Türkiye’nin en iyi haber sitesi

Türkiye’nin en iyi haber sitesi

 

Türkiye’nin en iyi haber sitesi İnternet ödülleri kategorilerinden biri de Türkiye’nin en iyi haber sitesi. Türkiye’nin en iyi haber sitesi hangi site? İşte, bu sorunun cevabı da internet kullanıcılarının oyları ile belirlenecek. Peki, Türkiye’nin en iyi haber sitesi adayları nasıl belirlenecek?

 

Türkiye’de bir ilk olarak Derin Fikir Reklam Ajansı bünyesinde sahiplerini bulacak olan İnternet Ödülleri bünyesindeki kategoriler, diğer kategorilerde olduğu gibi sadece internet kullanıcılarının oyları ile belirlenecek. En iyi haber sitesi adayları da yine sadece kullanıcılar tarafından seçilen siteler ve bu siteler içerisinde en fazla oy alanlara göre belirlenecek. Sizlerde internet ödülleri kategorileri hakkında hem adayları, hem de birinciyi belirlemek için oylarınızı www.internetodulleri.com adresinden kullanabilirsiniz.


Hali hazırda en çok trafik alan ve en çok ziyaret edilen haber siteleri belirli ama en iyi ile en çok ziyaret edilen arasında ciddi bir algı farkı var. Bazen en çok tercih edilen en iyi olmayabiliyor veya da en iyi olan en çok ziyarete sahip olamayabiliyor. İşte bu nokta da aradaki değerlendirmeyi tarafsızca yapacak olan kişiler ise internet kullanıcıları. Çünkü tercihler onlara ait olduğu için, oyları ile en iyi belirlemek de onlara düşüyor.

 

Ayrıca internet dünyasının en iyilerini belirlerken kullanacağımız oylarda dikkat etmemi gereken bir diğer konu ise, en çok ziyaret ettiklerimizi değil, en iyileri belirlemek. Bu seçenek de, ziyaretçilerin en ok tercih ettiklerinden ziyade, dijital dünyada olması gereken formatı belirleyecek olmaları.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir