shopify traffic stats
Sosyal medya Ödülleri | İnternet Ödülleri

İnternet Ödülleri ve Sosyal Medya Ödülleri

İnternet Ödülleri ve Sosyal Medya Ödülleri

İnternet Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Günümüz dünyasının en vazgeçilmez platformu olan dijital platformlar, her geçen gün yaşam alanlarımızın içerisine daha fazla girmeye ve yaşam alanlarımızla daha fazla etkileşim içinde olmaya devam ederken, internet ödülleri de sahiplerini buluyor. Aslında her şey, insanoğlunun iletişime olan ihtiyacı sonrasında ortaya çıktı. Daha hızlı ve daha kolay iletişim ihtiyacı taleplerinin sonunda ortaya çıkan internet ve sonrasındaki hızlı yayılımı, şu anda yaşadığımız dünyada görsel olarak dahi birçok değişikliğe sebep oldu. İnternetin kullanım alanında yaşanan hızlı artış sonrasında, birçok yeni iş sektöründe doğduğu gibi, birçok alanda ve radikal değişiklikler yaşandı. Artık, hemen hemen istisnasız tüm sektörler ve alanlar faaliyet ve etkileşimlerini internet odaklı olarak şekillendirmeye başladılar.

Bugün, sadece kurumsal ve iş sektörleri anlamında değil, kişisel bazda da internetin tüm bireylerin yaşam alanlarına direkt olarak etki ettiğini söyleyebiliriz. Hatta şu anda dahi birçok internet kullanıcısının vazgeçilmezi konumunda olan sosyal platformlar dahi internetin hayatımıza girmesi sonucunda ortaya çıkan bir durum. İnternetin, insanlar ve sektörler üzerindeki etkisinin büyüklüğünü anlayabilmek için çevremizde bir sürü örnek var. Sadece internet üzerindeki sosyal platformları ve diğer dijital platformları kullanarak yatırım yapan ve kısa süre içerisinde büyüyen birçok işletme ve de sadece internet ve sosyal platformları iyi kullanamadığı için çöküşe geçip yok olan birçok işletme ve girişimci görmemiz mümkün.

İnternet ödülleri, genel anlamı ile interneti kişisel ve kurumsal amaçları için en iyi kullanan, kullanım ve yöntemleri sonrasında başarı kazanan, kişi ve kurumları belirlemek, başarı hikayelerini ve diğer girişimcilere örnek alabilecekleri tavsiyelerini kullanıcılara ulaştırmak için düzenlenmiştir. İnternet ödülleri sahipleri ise sadece internet kullanıcıları tarafından belirlenmektedir. Yani her internet kullanıcısı, internet ödüllerinin hangi kişi ve kurumlara gideceğini belirleyebilir, zirve de görmek istediği kişi ve kurumlara direkt olarak temas ederek en iyiyi belirleyebilir.

Tamamen internet kullanıcıları tarafından belirlenecek olan internet ödülleri sahipleri, dijital platformlar üzerinde yakaladıkları başarı ölçütünün büyüklüğünü ve ‘etki-tepki’ kıyaslamasını daha yakından görebilecekler. Önümüzdeki yıllar içerisinde de etki alanı hızla artacak olan internet, önümüzdeki yıllarda sektörleri ve yaşadığımız dünyayı ‘nasıl yönlendirecek, kullanıcıları neler bekleyecek’ gibi soruları da yine internet ödülleri sahiplerinden de birebir olarak dinleyebileceğiz.

İnternet ödülleri hangi kategorilerde veriliyor

Peki, sadece internet kullanıcılarının oyları ile belirlenen internet ödülleri hangi alanda veriliyor? Hangi alanlarda internet ödülleri sahiplerini bulacak? İnternet ödülleri, ‘Türkiye’nin en iyi haber sitesi, Türkiye’nin en başarılı TV internet sitesi, Türkiye’nin en iyi teknoloji sitesi, Türkiye’nin en iyi Youtube kanalı, Türkiye’nin en iyi mobil uygulaması, Türkiye’nin en iyi spor sitesi, Türkiye’nin en başarılı girişimcisi, Türkiye’nin en iyi alışveriş sitesi, Türkiye’nin en iyi kitap satış platformu, Türkiye’nin en iyi sözlük sitesi, Türkiye’nin en iyi müzik platformu, Türkiye’nin en iyi forum sitesi, Türkiye’nin en iyi sinema sitesi, Türkiye’nin en iyi video portalı, Türkiye’nin en iyi gezi bloğu, Türkiye’nin en iyi bloğu, Türkiye’nin en başarılı vine fenomeni, Türkiye’nin en iyi Facebook mizah fenomeni, Türkiye’nin en iyi içerik sitesi, Türkiye’nin en iyi Twitter fenomeni, Türkiye’nin en iyi Snapchat fenomeni, Türkiye’nin en iyi hosting firması, Türkiye’nin en iyi Instagram fenomeni gibi kategorilerde verilecek. İnternet ödülleri kategorilerinin tamamını görüntülemek için www.internetodulleri.com adresine bakabilirsiniz.


Türkiye’nin en iyi haber sitesi

İnternet ödülleri kategorilerinden biri de Türkiye’nin en iyi haber sitesi. Türkiye’nin en iyi haber sitesi hangi site? İşte, bu sorunun cevabı internet kullanıcılarının oyları ile belirlenecek. Peki, Türkiye’nin en iyi haber sitesi adaylarına bir göz gezdirelim;

http://www.hurriyet.com.tr

http://www.milliyet.com.tr

http://www.posta.com.tr

http://www.cnnturk.com

http://www.ntv.com.tr

Türkiye’nin en iyi haber sitesi kategorisinde yukarıda bulunan ve internet kullanıcılarının en çok tercih ettiği beş büyük marka var. Tabii ki de beş büyük marka arasında da internet dünyasında devam eden kıyasıya bir rekabet söz konusu ve uzun yılar boyunca da bu rekabet devam edecek gibi görünüyor. Bakalım, internet kullanıcılarının oyları sonrasında Türkiye’nin en iyi haber sitesi hangi internet sitesi olacak. Türkiye’nin en iyi haber sitesini belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin en başarılı TV internet sitesi

İnternet ödülleri kategorilerinden bir diğeri de, Türkiye’nin en başarılı TV internet sitesi kategorisi. Yine diğer kategorilerde olduğu gibi de bu kategoride de Türkiye’nin en başarılı TV internet sitesi hangisi sorusunun cevabı, internet kullanıcılarının oyları ile belli olacak. Yine bu kategoride de kıyasıya bir rekabet hakim. Acaba kullanıcılar oyları ile hepsi birbirinden değerli olan hangi siteyi ödüle layık görecekler? Peki, Türkiye’nin en başarılı TV internet sitesi adaylarına bir göz gezdirelim;

http://www.trt.net.tr

http://www.cnnturk.com

http://www.startv.com.tr

http://www.showtv.com.tr

http://www.ntv.com.tr

Türkiye’nin en başarılı TV internet sitesi kategorisinde yukarıda bulunan ve internet kullanıcılarının en çok tercih ettiği yine beş büyük marka var. Tabii ki de beş büyük marka arasında da internet dünyasında devam eden kıyasıya bir rekabet söz konusu. Üstelik reytingler internet dünyasında birebir olarak ölçülebiliyor ki bu da zaten daha kesin veriler sunuyor bizlere. Bakalım, internet kullanıcılarının oyları sonrasında Türkiye’nin en başarılı TV internet sitesi hangi internet sitesi olacak. Türkiye’nin en iyi haber sitesini belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi teknoloji sitesi

İnternet ve de teknolojiyi birbirinden ayırmak tabii ki mümkün değil. Özellikle internetin bizlere sağladığı en önemli özelliklerden biri de hızlı bir şekilde yeni ve doğru bilgiye ulaşabilme imkanı. Acaba Türkiye’nin en iyi teknoloji sitesi hangi site olacak. Diğer tüm kategorilerde olduğu gibi, Türkiye’nin en iyi teknoloji sitesi kategorisinde de kıyasıya bir rekabet var ki, başarılı olan siteler, aslında en çok bilgi ile beraber en doğru bilgiyi içinde barından siteler. Peki, kıyasıya rekabetin devam ettiği bu kategoride de acaba hangi güçlü adaylar var;

http://www.teknokulis.com

http://www.pcnet.com.tr

http://shiftdelete.net

http://www.webtekno.com

http://www.chip.com.tr

Diğer tüm kategorilerde olduğu gibi internet ödülleri için bu kategoride de, Türkiye’nin en iyi teknoloji sitesini direkt olarak ve sadece internet kullanıcıları belirleyecek. Aslında bu kategorideki oylamalar sırasında kullanıcıları etkileyecek çok etken olduğunu söyleyebiliriz ama bu etkenler içerisinden en önemlileri en doğru ve en güncel bilgiyi en hızlı şekilde kullanıcılara sunan site olacak gibi görünüyor. Bakalım, Türkiye’nin en iyi teknoloji sitesi hangi site olacak. Türkiye’nin en iyi teknoloji sitesini belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en iyi Youtube kanalı

İnternetin hayatımıza girmesi ile bir anda ortaya çıkan ve hızla büyüyen sosyal platformların aslarından biri tabii ki de Youtube. Türkiye’nin en iyi Youtube kanalı hangisi acaba? Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan Youtube’da en çok takip edilen Türk kanalları arasında en iyisinin kim olduğuna da tabii ki internet kullanıcıları karar verecek. Bu alanda da ciddi bir rekabet söz konusu. İşte, sadece internet kullanıcılarının oyları ile belirlenecek olan Türkiye’nin en iyi Youtube kanalı adayları;

OHA diyorum https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum

Hayrettin https://www.youtube.com/user/hayrettin

Kafalar https://www.youtube.com/channel/UC7Lu-ONZhIM_lvKnZn0F19Q

MuratAbiGF https://www.youtube.com/user/MuratAbiGF

NDNG - Enes Batur https://www.youtube.com/user/newdaynewgame

İnternet ödülleri içerisinde en çok rekabetin yaşanacağı kategorilerden biri de Türkiye’nin en iyi Youtube kanalı. Bakalım, ödülün sahibi hangi kanal olacak. Türkiye’nin en iyi Youtube kanalını belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi mobil uygulaması

İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte yaşanan hızlı değişim ve gelişim tabii ki taşınabilir cihazlarda da anormal bir yükselişi de beraberinde getirdi. Taşınabilir cihazların yaşam alanlarımıza girdiğini en büyük örneklerinden biri de mobil uygulamalar. Kullanıcıların pratik ve en hızlı yoldan istedikleri bilgiye ulaşabilmeleri için yapılan binlerce mobil uygulama söz konusu ama acaba bunlardan hangisi birinci olacak. Türkiye’nin en iyi mobil uygulaması hangisi sorusunun yanıtı da tabii ki yüz binlerce kullanıcın oyu sonrasında belirlenecek. İşte, Türkiye’de en ok indirilen ve en çok kullanılan beş mobil uygulama;

https://scorpapp.com

www.fizy.com/

www.yemeksepeti.com

http://www.turkishairlines.com/tr-tr

http://www.kamilkoc.com.tr

Bakalım bu beş uygulama içerisinden kullanıcılar hangisini seçecek ve Türkiye’nin en iyi mobil uygulaması hangi uygulama olacak? Türkiye’nin en iyi mobil uygulamasını belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en iyi spor sitesi

Özellikle Türkiye’de spora ve de ayrıcalıklı olarak futbola olan ilginin ne kadar büyük olduğu aşikar. İnternet dünyasındaki en büyük rekabetlerden biri de spor siteleri arasında yaşanıyor. Türkiye’nin en iyi spor sitesi hangi site sorusunun cevap bulacağı bir başka ankette yine kullanıcılar tarafından yapılacak ve Türkiye’nin e spor sitesi belli olacak. Bu büyük rekabette ise şu anda en fazla ziyaretçiye sahip olan beş site yarışacak.

http://www.ntvspor.net

http://www.mackolik.com

http://www.fanatik.com.tr

http://www.ligtv.com.tr

http://www.sporx.com

Türkiye’nin en iyi spor sitesi de yine internet kullanıcılarının oyları ile belirlenecek. Yine en önemli etkenin doğru, güvenilir ve hızlı bilginin hangi site tarafından verildiği kullanıcıların oyunu yönlendirecek en önemli etkenler arasında. Türkiye’nin en iyi spor sitesini belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en iyi alışveriş sitesi

İnternet ödülleri arasında en fazla rekabetin yaşanacağı ankete aday olan bir anket daha, Türkiye’nin en iyi alışveriş sitesi hangisi? Ciddi kar marjlarının yaşandığı ve müşteri memnuniyetinin en büyük etken olacağı bu ankette yine, birinci derecede konu ile alakası olan kişiler, internet kullanıcıları Türkiye’nin en iyi alışveriş sitesi kim olacak sorusuna yanıt verecekler. İşte, birinci olamaya adan beş büyük marka;

http://www.gittigidiyor.com

http://www.hepsiburada.com

https://www.sahibinden.com

https://www.tozlu.com

http://www.n11.com

Görüldüğü gibi, Türkiye’nin en iyi alışveriş sitesi için beş büyük marka yarışacak. Muhtemelen kullanıcıların oylarını müşteri memnuniyeti etkeninin belirleyeceğini söylemiştik. Acaba Türkiye’nin en iyi alışveriş sitesi hangisi olacak? Türkiye’nin en iyi alışveriş sitesini belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en iyi kitap satış platformu

Kitaplarında yavaş yavaş internetten okunmaya başlandığı bu çağın, aslında direk iletişim ve hızlı bilgi alma ile alakalı olduğunu söylemiştik. İnternetin kullanım alanları da ne kadar genişlerse, iletişim ve bilgiye ulaşma hızı da bir o kadar artacak. Acaba, Türkiye’nin en iyi kitap satış platformu kim? Yine rekabetin ve rağbetin yoğun olduğu beş site bu kategoride yarışıyor.

http://www.babil.com

http://www.kitapyurdu.com

http://www.dr.com.tr

http://www.kitapzen.com

http://www.idefix.com

Türkiye’nin en iyi kitap satış platformu hangi site sorusunun cevap bulacağı bu kategoride, yine sektöründe Türkiye’nin en iyi beş markası yarışacak. Bakalım internet kullanıcıları, Türkiye’nin en iyi kitap satış platformu olarak hangi markayı belirleyecekler. Türkiye’nin en iyi kitap satış platformunu belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en iyi sözlük sitesi

İnternet dünyasının gündem belirleyen, sosyal medyada fenomenler yaratan ve ne yapacağı belli olmayan, kendi içinde bambaşka bir yapıya sahip sözlükleri ve sözlük yazarları, bakalım hangi sözlük için ödül belirleyecek? Türkiye’nin en iyi sözlük sitesi hangi site olacak, hangi kriteler sonucu belirleyecek hep beraber göreceğiz. İnternet ödülleri, Türkiye’nin en iyi sözlük sitesi kategorisi için yine beş marka yarışacak.

https://eksisozluk.com

https://tr.instela.com

http://www.uludagsozluk.com

http://www.incisozluk.com.tr

https://kotusozluk.com

Yukarda yer alan beş sözlük sitesi içerisinden en iyisinin hangisi olacağı da yine internet kullanıcıları tarafından belirlenecek. Türkiye’nin en iyi sözlük sitesini belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en iyi radyo ve müzik platformu

Türkiye’nin en iyi radyo ve müzik platformu hangisi olacak? İnternet dünyasının en çok ziyaret edilen siteleri arasında tabii ki de radyo ve müzik platformları da yoğun bir trafikle yer alıyorlar. İnternet ödülleri diğer kategorilerinde yer alan yoğun rekabet Türkiye’nin en radyo ve müzik platformu için de geçerli. Bakalım, internet kullanıcıları en iyi radyo ve müzik platformu olarak hangi siteyi görüyorlar? Diğer kategorilerde olduğu gibi yine bu kategoride de beş büyük marka yer alıyor.

http://karnaval.com

http://www.bestfm.com.tr

http://muzikonair.com

http://www.powerfm.com.tr

http://www.numberoneturk.com.tr

Müzik severlerin vazgeçilmezleri arasında olan müzik ve radyo platformları arasında, Türkiye’nin en iyisi acaba kim olacak? Türkiye’nin en iyi radyo ve müzik platformunu belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en iyi forum sitesi

İnternet dünyasının olmazsa olmazları arasında tabii ki de forum siteleri var. Özellikle internet kullanımın bu kadar yayılmasında da en fazla pay sahibi olan platformlardan biri de forum siteleri. Bakalım, internet kullanıcıları Türkiye’nin en iyi forum sitesi olarak hangi forum sitesini seçecek. Kategoride yer alan forum siteleri;

https://wmaraci.com

https://www.frmtr.com

https://forum.donanimhaber.com

http://www.izafet.net

http://www.r10.net

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen beş forum sitesi içerisinden acaba hangisi Türkiye2nin en iyi forum sitesi olacak? Türkiye’nin en iyi forum sitesini belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en iyi sinema sitesi

İnternet ve sinema, bir birinden ayrılamaz iki parça gibi artık. Sinema dünyası internet platformları ile o kadar fazla bütünleşti ki, birbirinden ayrı düşünmek imkansız durumda artık. Türkiye’nin en iyi sinema sitesi hangisi sorusunun yanıtı da yine diğer kategorilerde olduğu gibi bu kategori de de yoğun rekabetin yaşanacağını gösteriyor. Acaba internet kullanıcıları hangi sinema sitesini daha iyi olarak görüyor hep beraber göreceğiz. Türkiye’nin en iyi sinema sitesi kategorisinde yarışacak olan beş internet sitesi;

https://www.sinemia.com

http://www.sinemalar.com

http://sinema.mynet.com

http://www.baskasinema.com

http://www.beyazperde.com

Türkiye’nin en iyi sinema sitesini belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en iyi video portalı

İnternet dünyasının en vazgeçilmez öğelerinden biri de tabii ki de video portalları. Türkiye’nin en iyi video portalı hangisi sorusunun yanıtı da yine internet kullanıcıları tarafından belirlenecek ve sonuçta Türkiye’nin en iyi video portalı belli olmuş olacak. Diğer kategorilerde olduğu gibi Türkiye’nin en iyi video portalı kategorisinde de beş aday var.

http://www.uzmantv.com

https://www.vidivodo.com

https://www.59saniye.com

http://alkislarlayasiyorum.com

https://www.izlesene.com

Hepsi birbirinden değerli beş video portalı arasından acaba Türkiye’nin en iyi video portalı hangisi olacak? Türkiye’nin en iyi video portalını belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en iyi gezi bloğu

İnternet dünyasının en eski fenomenleri her zaman blog yazarları olmuştur. Tabii ki günümüz dünyasında artık birçok alternatif mevcut ama blog yazarlığı hala gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Blog yazarlığı içerisinde en çok takip edilen ve beğeni alan alanlardan biri de gezi blog sahipleri. Peki, Türkiye’nin en iyi gezi bloğu hangisi? Bu alanda da yine beş büyük aday kıyasıya yarışacak gibi görünüyor.

http://www.icantravel.co

http://gezentianne.com

http://www.varunagezgin.com

http://www.celebialper.com

http://www.yolculukterapisi.com

Yine sadece ve sadece internet kullanıcıların oyları ile belirlenecek Türkiye’nin en iyi gezi bloğu kategorisinin kazananı kim olacak merak konusu. Türkiye’nin en iyi gezi bloğunu belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en iyi blog sitesi

Blog yazarlarının internetin en eski ve daimi yazarları olduklarını söylemiştik. Peki binlerce blog yazarı arasından Türkiye’nin en iyi blog sitesi hangisi? Bu kategoride bulunan blog adayları;

http://www.benlacivert.com

http://www.aorhan.com

http://www.bolkafein.com

http://www.burakoli.com

http://www.hizliadam.com

İnternet kullanıcıları bu kategoride de yine enleri belirlemeye devam edecek. Türkiye’nin en iyi blog sitesi hangisi olacak tabii ki kullanılan oyların sonunda belli olacak. Türkiye’nin en iyi blog sitesini belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en başarılı vine fenomeni

Sosyal medyanın hayatımıza girmesi ile birlikte birçok platformlarda da fenomenler birbiri ardına ön plana çıkmaya başladı. Aslında bu kategoride bulunan rekabet her geçen gün artarak devam ediyor ve öyle olacak gibi de görünüyor. Türkiye’nin en başarılı vine fenomeni hangisi sorusunun yanıtı da yine internet kullanıcıları tarafından belirlenecek. Adaylara baktığımızda ise gerçekten kıyasıya bir rekabetin yaşanacağı görülüyor.

https://vine.co/BarbarosDikmen

https://vine.co/Aykut.Elmas

https://vine.co/Cem.Gelinoglu

https://vine.co/halil.ibrahim.goker

https://vine.co/EvSeksisi

Türkiye’nin en başarılı vine fenomeninin belirleneceği ve kıyasıya rekabetin yaşanacağı bu kategoride, yine internet kullanıcılarının oyları ile belirenecek. Bakalım internet dünyası en başarılı olarak kimi görüyor? Türkiye’nin en başarılı vine fenomenini belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en iyi içerik sitesi

Son yıllarda internet kullanıcıların en yoğun trafik gösterdiği sitelerden bir diğerleri de içerik platformları. Türkiye’nin en iyi içerik sitesi acaba hangi internet sitesi, tabii ki bu durumda da konunun birebir uzmanı olan internet kullanıcılarının oyları devreye giriyor. Türkiye’nin en iyi içerik sitesi adayları;

https://onedio.com

http://ofpof.com

http://paylasman.com

http://azsekerli.com

http://listelist.com

Acaba internet kullanıcıları en başarılı ve en iyi olarak hangi içerik sitesini görüyorlar. Türkiye’nin en iyi içerik sitesini belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en başarılı Twitter fenomeni

Sosyal medya platformlarının internette ve de özellikle de günlük yaşam alanlarımızdaki etkisini bilmeyeniniz yoktur sanırım. Artık hemen hemen tüm yaşam alanlarımıza girdi diyebiliriz. Peki, sosyal paylaşım platformları içerisinde yer alan Twitter için kullanıcılar neler diyecek. Türkiye’nin en başarılı Twitter fenomeni kim olacak? İşte, bu sorununda cevabı internet kullanıcıları tarafından belirlenecek. Türkiye’nin en başarılı Twitter fenomeni adayları;

https://twitter.com/odunherif

https://twitter.com/naferermis

https://twitter.com/kutupzencisi

https://twitter.com/argostroloji

https://twitter.com/RayMalifalitiko

Türkiye’nin enbaşarılı Twitter fenomenini belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en iyi Snapchat fenomeni

Sosyal medya platformlarının hayatımızın her alanına etki ettiğini daha önce söylemiştik. Tabii ki yüz milyonlarca kullanıcısı olan birçok sosyal medya platformu var. En popüler olanlardan biri de Snapchat. Türkiye’nin en iyi snapchat fenomeni sorunun yanıtı da yine kullanıcılar tarafından belirlenecek. Türkiye’nin en iyi snapchat fenomeni adayları;

@kerimcandurmaz

@mertvidinli

@billursaatci

@pelinanilaa

@buseterim

Türkiye’nin en iyi Snapchat fenomenini belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en iyi hosting firması

İnternet ödülleri dağıtılır da hosting firmaları yer almaz mı? İnternet dünyasının dinamoları konumundaki hosting firmaları da yine kullanıcılar tarafından değerlendirmeye alınacak. Türkiye’nin en iyi hosting firması adayları;

http://www.turhost.com

http://www.isimtescil.net

http://www.natro.com

https://www.doruk.net.tr

https://www.ihs.com.tr

Türkiye’nin en iyi hosting firmasını belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en başarılı internet girişimcisi

Türkiye’nin en başarılı internet girişimcisi de yine internet kullanıcıları tarafından belirlenecek. Her gün milyonlarca liralık yatırımların yapıldığı internet dünyasında acaba, Türkiye’nin en başarılı internet girişimcisi kim? Türkiye’nin en başarılı internet girişimcisi adayları;

Sina Afra http://www.markafoni.com Kaan Gülten https://www.webtures.com.tr Nevzat Aydın https://www.yemeksepeti.com Kaan Kayabalı https://onedio.com Taner Aksoy https://www.sahibinden.com

Türkiye’nin en başarılı internet girişimcisini belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin en başarılı internet yatırımcısı

Türkiye’nin en başarılı internet yatırımcıları da yine internet kullanıcıları tarafından kullanılacak oylarla belirlenecek. Acaba kullanıcılar en başarılı yatırım olarak hangi başarılı girişimciyi seçecekler. Türkiye’nin en başarılı internet yatırımcısı adayları;

Nevzat Aydın https://www.yemeksepeti.com

Erzan Özer http://www.uzmantv.com

Emre Kurttepeli http://www.mynet.com

Burak Büyükdemir http://www.etohum.com/tr

Arda Kutsal http://webrazzi.com

Türkiye’nin en başarılı internet yatırımcısını belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir