shopify traffic stats
İnternet Ödülleri İçin Geri Sayım | İnternet Ödülleri

İnternet Ödülleri İçin Geri Sayım

İnternet Ödülleri İçin Geri Sayım

İNTERNET ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

Günümüz dünyasının en vazgeçilmez platformu olan dijital platformlar, her geçen gün yaşam alanlarımızın içerisine daha fazla girmeye ve yaşam alanlarımızla daha fazla etkileşim içinde olmaya devam ederken, internet ödülleri de sahiplerini buluyor. Aslında her şey, insanoğlunun iletişime olan ihtiyacı sonrasında ortaya çıktı. Daha hızlı ve daha kolay iletişim ihtiyacı taleplerinin sonunda ortaya çıkan internet ve sonrasındaki hızlı yayılımı, şu anda yaşadığımız dünyada görsel olarak dahi birçok değişikliğe sebep oldu. İnternetin kullanım alanında yaşanan hızlı artış sonrasında, birçok yeni iş sektöründe doğduğu gibi, birçok alanda ve radikal değişiklikler yaşandı. Artık, hemen hemen istisnasız tüm sektörler ve alanlar faaliyet ve etkileşimlerini internet odaklı olarak şekillendirmeye başladılar. Bugün, sadece kurumsal ve iş sektörleri anlamında değil, kişisel bazda da internetin tüm bireylerin yaşam alanlarına direkt olarak etki ettiğini söyleyebiliriz. Hatta şu anda dahi birçok internet kullanıcısının vazgeçilmezi konumunda olan sosyal platformlar dahi internetin hayatımıza girmesi sonucunda ortaya çıkan bir durum. İnternetin, insanlar ve sektörler üzerindeki etkisinin büyüklüğünü anlayabilmek için çevremizde bir sürü örnek var. Sadece internet üzerindeki sosyal platformları ve diğer dijital platformları kullanarak yatırım yapan ve kısa süre içerisinde büyüyen birçok işletme ve de sadece internet ve sosyal platformları iyi kullanamadığı için çöküşe geçip yok olan birçok işletme ve girişimci görmemiz mümkün. İnternet ödülleri, genel anlamı ile interneti kişisel ve kurumsal amaçları için en iyi kullanan, kullanım ve yöntemleri sonrasında başarı kazanan, kişi ve kurumları belirlemek, başarı hikayelerini ve diğer girişimcilere örnek alabilecekleri tavsiyelerini kullanıcılara ulaştırmak için düzenlenmiştir. İnternet ödülleri sahipleri ise sadece internet kullanıcıları tarafından belirlenmektedir. Yani her internet kullanıcısı, internet ödüllerinin hangi kişi ve kurumlara gideceğini belirleyebilir, zirve de görmek istediği kişi ve kurumlara direkt olarak temas ederek en iyiyi belirleyebilir. Tamamen internet kullanıcıları tarafından belirlenecek olan internet ödülleri sahipleri, dijital platformlar üzerinde yakaladıkları başarı ölçütünün büyüklüğünü ve ‘etki-tepki’ kıyaslamasını daha yakından görebilecekler. Önümüzdeki yıllar içerisinde de etki alanı hızla artacak olan internet, önümüzdeki yıllarda sektörleri ve yaşadığımız dünyayı ‘nasıl yönlendirecek, kullanıcıları neler bekleyecek’ gibi soruları da yine internet ödülleri sahiplerinden de birebir olarak dinleyebileceğiz.
İnternet ödülleri hangi kategorilerde veriliyor Peki, sadece internet kullanıcılarının oyları ile belirlenen internet ödülleri hangi alanda veriliyor? Hangi alanlarda internet ödülleri sahiplerini bulacak? İnternet ödülleri, ‘Türkiye’nin en iyi haber sitesi, Türkiye’nin en başarılı TV internet sitesi, Türkiye’nin en iyi teknoloji sitesi, Türkiye’nin en iyi Youtube kanalı, Türkiye’nin en iyi mobil uygulaması, Türkiye’nin en iyi spor sitesi, Türkiye’nin en başarılı girişimcisi, Türkiye’nin en iyi alışveriş sitesi, Türkiye’nin en iyi kitap satış platformu, Türkiye’nin en iyi sözlük sitesi, Türkiye’nin en iyi müzik platformu, Türkiye’nin en iyi forum sitesi, Türkiye’nin en iyi sinema sitesi, Türkiye’nin en iyi video portalı, Türkiye’nin en iyi gezi bloğu, Türkiye’nin en iyi bloğu, Türkiye’nin en başarılı vine fenomeni, Türkiye’nin en iyi Facebook mizah fenomeni, Türkiye’nin en iyi içerik sitesi, Türkiye’nin en iyi Twitter fenomeni, Türkiye’nin en iyi Snapchat fenomeni, Türkiye’nin en iyi hosting firması, Türkiye’nin en iyi Instagram fenomeni gibi kategorilerde verilecek. İnternet ödülleri kategorilerinin tamamını görüntülemek için www.internetodulleri.com adresine bakabilirsiniz. Türkiye’nin e iyi haber sitesi İnternet ödülleri kategorilerinden biri de Türkiye’nin en iyi haber sitesi. Türkiye’nin en iyi haber sitesi hangi site? İşte, bu sorunun cevabı internet kullanıcılarının oyları ile belirlenecek. Peki, Türkiye’nin en iyi haber sitesi adaylarına bir göz gezdirelim; http://www.hurriyet.com.tr http://www.milliyet.com.tr http://www.posta.com.tr http://www.cnnturk.com http://www.ntv.com.tr
Türkiye’nin en başarılı internet yatırımcısını belirlemek için www.internetodulleri.com adresinden oyunuzu kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir