shopify traffic stats
50 KÖY OKULUNA BİLGİSAYAR VE ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ SUNAN SICACIK PROJE İNTERNET ÖDÜLLERİ | İnternet Ödülleri

50 KÖY OKULUNA BİLGİSAYAR VE ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ SUNAN SICACIK PROJE İNTERNET ÖDÜLLERİ

50 KÖY OKULUNA BİLGİSAYAR VE ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ SUNAN SICACIK PROJE İNTERNET ÖDÜLLERİ

50 köy okuluna ücretsiz internet ve onlarca bilgisayar desteği sağlayan internet ödülleri sahiplerini buluyor. Sadece internet kullanıcılarının oy kullanarak destek sağlayacağı proje kapsamında 50 köy okuluna ücretsiz internet desteği ile beraber ihtiyaç duyulan bilgisayar desteği sağlanacak.

 

Hangi okullar

 

Ücretsiz internet ve bilgisayar desteği sağlanacak okullar Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenecek. Milli eğitim Bakanlığı’nın böyle bir yardıma ihtiyaç duyan okulları belirlemesi sonucunda, bu okulların ihtiyaçları tamamen karşılanacak.

 

Kimler katılabilir?

İnternet ödülleri projesi kapsamında 50 okula ışık olacak olan projeye interneti olan herkes katılabilir. İnternet kullanıcıları www.internetodulleri.com adresine girerek oy kullanabilir ve bu sıcak projeye destek olabilirler.

 

Kategoriler
internet ödülleri
İnternet ve dijital medya ile ilgilii aklınıza gelebilecek hemen hemen her dal ve kategoride verilecek. Sözlüklerden haber sitelerine, içerik sitelerinden, magazin sitelerine ve internet fenomenlerine kadar. Kullanıcılar aynı zamanda mevcut kategorilere ‘+’ olarak kategori ve aday ekleyebilecekleri gibi, son tur öncesi gerekli oyu alabilirlerse finallere katılabilme hakkı da kazanacaklar.

 

Ödüller nasıl belirlenecek
ödül töreni
Ödüllerin sahibi internet kullanıcılarının oylarına göre belli olacak. Sadece internet kullanıcıların kullanacağı oylar sonucunda en fazla oyu alan kişi ve kurumlar ödüllerin de sahibi olacak.

 

Jüri
sosyal medya ödülleri
İnternet ödülleri ödül gecesinde her hangi bir jüri olmayacak. Ödüller sadece ve sadece internet kullanıcılarının verdiği oylar sonunda belli olacak. Ödül sahipleri buna göre belirlenecek. Yani ödüllerin sahipleri sadece direk olarak internet kullanıcıları tarafından seçilecek.

 

Ödül gecesine davetiye kazanmak
internet ödül töreni

 

www.internetodulleri.com adresine girerek oyunu kullanan internet kullanıcıları, oy kullandıktan sonra kayıt formunu doldurabilir ve İstanbul’ya düzenlenecek olan ödül gecesine katılma hakkı kazanabilir.

 

Sponsorluk

 

İnfo@internetodulleri.com mail adresinden iletişime geçebilir, sponsorlar ve sponsorluklar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir